SPEED STACKS

Speed Stacks

Dünya çapında 54 ülkede, 40 bin eğitim ve aktivite programında yer alan Amerika menşeili Speed Stacks, Boyut Group farkı ile Türkiye’de!

 

El, göz, beyin koordinasyonu…

Speed Stacks, 12 özel tasarımlı bardağı el becerisiyle ışık hızında dizme ve toplama spordur. Speed Stacks, el-göz koordinasyonunun tepkisinin artmasında, beynin sağ ve sol kısımlarının aktivasyonunun hızlanmasında, vücudun çift taraflı koordinasyonunun sağlanmasında, çift taraflı beceriyi geliştirmesinde, ince motor becerilerinin gelişiminde, odaklanmada, çabuklukta, hızlı tepki vermede olumlu katkılar sağlar.

 

Türkiye’de 100’ü aşkın eğitim kurumunda uygulanan Speed Stacks, 5 binin üzerinde sporcuya sahiptir. Belirli dönemlerde öğretmenlerle bir araya gelerek Speed Stacks sporcuları hakkında bilgi alınır. Yetenekli ve disiplinli sporcularımızla özel programlar eşliğinde çalışılır.

 

Her sene Aralık ayında düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda eğitim kurumlarımız takımlarını oluşturarak, uluslararası düzeyde yarışır. Başarılı olan takımların kupa ve madalyayla ödüllendirildiği şampiyona, her geçen sene katlanarak büyük bir heyecanla büyümektedir.

Speed Stacks Türkiye olarak amacımız; sporumuzun Türkiye’de yayılması, gelişmesi ve yetiştirdiğimiz sporcularımızın Türkiye’yi Dünya Şampiyonası’nda temsil edebilmesidir.

 

Eğitim kurumlarınızda ücretsiz tanıtım sunumu için 

0216 414 20 15 ya da educa@boyutgroup.net adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

1/2